vene

писатель невнимательные шеловек. 2.его сын просто ангел и он очень любит свою женщину. 3.он нашёл свою часы в холодильнике.4.он опаздывает потому потомусто не найдют свои шасы.5.да он нервничает, когда описывает.6.он опаздывает на концерты, в гости, на лекции.7.мы писатели всегда концентрироваться на книге, которую пишем- фантазии, а не на том, что делаем в реальной жизни.8. Sellepärast, et kirjutamine on tema jaoks elu.

eesti

kirjanik on tähelepanematu mees. 2. Tema poeg on lihtsalt ingel ja ta armastab oma naist väga.3. ta leidis oma kella külmkapist. 4. ta hilines, sest nad ei leia oma kella. 5. jah, ta läheb kirjeldamise ajal närvi. 6. hilineb kontsertidele, külastustele, loengutele. meie kirjutatud raamatus on fantaasia, mitte aga see, mida me tegelikus elus teeme. Sellepärast, et kirjutamine on tema jaoks elu.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)